top of page

Mimari Danışmanlık

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

1- Tecrübe

3 Kuşaktır Mobilya ve dekorasyon alanında hizmet veriyoruz. 2. Kuşağın üretim tecrübesi ve 3. Kuşağın Tasarım ve trendlere olan hakimiyetiyle müşteri beklentilerini doğru analiz edebiliyor ve yanlış alışveriş yapıp mutsuz olma ihtimalinizi azaltıyoruz. 

2- Tasarlayan ve Üreten Firma

Hizmet verdiğimiz çalışma alanlarındaki tüm tasarım ve üretim süreçlerini kendi bünyemizde yürütüyoruz. Bu da sizi tüm iş kalemleri için tek kişi/firmayla mutatap olarak tüm projeyi bir kanaldan takip etme rahatlığı veriyor. 

3- Ücretsiz İç Mimarlık Hizmeti

Herhangi bir ön anlaşma olmadan ve ücret almadan projenizi çalışıyoruz, size alternatifli tasarım ve maliyetler çıkartıyoruz ve sonrasında uygun bulursanız üretime geçiyoruz.  Çalışma alanlarımızın geniş olması size alt yapı, mobilya, dekorasyon, aksesuar ve tamamlayıcıların bütünü düşünerek çıkaracağımız tekliflerle hem bütçe dağılımızı daha dikkatli yapmanızı, hem ayırdığınız bütçenin üzerine çıkmamanızı, hem de bütçenizi kontrolsüz harcayıp çalışmanın sonuna doğru düşük maliyetli kalitesiz ürünlere yönelmek zorunda kalıp kötü sonuçlar çıkmasının önüne geçiyoruz. 

4-Kalite, Güven ve Fiyat

Son 10 yılda iletişimin gelişmesiyle Tasarım, malzeme ve üretim sistemleri kolay ulaşılabilir duruma geldi. Büyük üreticilerin kullandığı kalitedeki malzeme ve mekanizmaları üzerinde marka maliyetleri olmadan üretip tüketiciyle buluşturuyoruz. Tasarım ve pazarlama ekibimiz her yıl dünyadaki ilgili fuarları takip edip tasarım ve teknolojik gelişimleri çalışmalarına yansıtıyor. Ürettiğimiz tüm ürünler 2 Yıl garantilidir ve ömür boyu servis hizmeti güvencesi altındadır. 

Danışmanlık Hizmeti

Yaşam alanınız ve/veya İşletmenizde uygulama işlerinde çözüm ortaklarınız var ancak tasarım ve iş takibi konusunda desteğe ihtiyacınız varsa  mimari ekibimiz yanınızda.

iStock-157318069.jpg

Proje Hizmetleri

iki ve üç boyutlu görselleştirme hizmetimiz için iletişime geçin. 

5213cbd09cabf9660d46279f580646f9.jpg
bottom of page