top of page

Hakkımızda

Biz kimiz?

1940 yılından beri Mobilya ve Dekorasyon alanında çalışan ailenin 2. ve 3. kuşak temsilcileriyiz. 2. Kuşağın üretim ve 3. Kuşağın Türkiye'nin sektöründe lider Mobilya firmalarında edindiği tasarım ve pazarlama tecrübesini 2022 Yılında Nessa bünyesinde birleştirdik. İstanbul Ferhatpaşa ve Çekmeköy'deki üretim atölyelerimiz ve Pendik'te şu anda inşaatı devam eden tasarım ofisimizle üretim ve pazarlama faliyetlerimizi yürütüyoruz. 

Hangi alanlarda hizmet veriyoruz?

Konut
Ofis

Kafe/ Restoran /Otel
Dış Mekan
Tadilat ve Alt yapı işleri
Mimari Danışmanlık 
Bizi neden tercih etmelisiniz?

1- Tecrübe;
3 Kuşaktır Mobilya ve dekorasyon alanında hizmet veriyoruz. 2. Kuşağın üretim tecrübesi ve 3. Kuşağın Tasarım ve trendlere olan hakimiyetiyle müşteri beklentilerini doğru analiz edebiliyor ve yanlış alışveriş yapıp mutsuz olma ihtimalinizi azaltıyoruz. 

2-Tasarlayan ve üreten firma;
Hizmet verdiğimiz çalışma alanlarındaki tüm tasarım ve üretim süreçlerini kendi bünyemizde yürütüyoruz. Bu da sizi tüm iş kalemleri için tek kişi/firmayla mutatap olarak tüm projeyi bir kanaldan takip etme rahatlığı veriyor. 
 

3-Ücretsiz İç Mimarlık Hizmeti;
Herhangi bir ön anlaşma olmadan ve ücret almadan projenizi çalışıyoruz, size alternatifli tasarım ve maliyetler çıkartıyoruz ve sonrasında uygun bulursanız üretime geçiyoruz.  Çalışma alanlarımızın geniş olması size alt yapı, mobilya, dekorasyon, aksesuar ve tamamlayıcıların bütünü düşünerek çıkaracağımız tekliflerle hem bütçe dağılımızı daha dikkatli yapmanızı, hem ayırdığınız bütçenin üzerine çıkmamanızı, hem de bütçenizi kontrolsüz harcayıp çalışmanın sonuna doğru düşük maliyetli kalitesiz ürünlere yönelmek zorunda kalıp kötü sonuçlar çıkmasının önüne geçiyoruz. 

4- Kalite, Güven ve Fiyat;
Son 10 yılda iletişimin gelişmesiyle Tasarım, malzeme ve üretim sistemleri kolay ulaşılabilir duruma geldi. Büyük üreticilerin kullandığı kalitedeki malzeme ve mekanizmaları üzerinde marka maliyetleri olmadan üretip tüketiciyle buluşturuyoruz. Tasarım ve pazarlama ekibimiz her yıl dünyadaki ilgili fuarları takip edip tasarım ve teknolojik gelişimleri çalışmalarına yansıtıyor. Ürettiğimiz tüm ürünler 2 Yıl garantilidir ve ömür boyu servis hizmeti güvencesi altındadır. 

bottom of page