top of page

Konut

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

1- Tecrübe

3 Kuşaktır Mobilya ve dekorasyon alanında hizmet veriyoruz. 2. Kuşağın üretim tecrübesi ve 3. Kuşağın Tasarım ve trendlere olan hakimiyetiyle müşteri beklentilerini doğru analiz edebiliyor ve yanlış alışveriş yapıp mutsuz olma ihtimalinizi azaltıyoruz. 

2- Tasarlayan ve Üreten Firma

Hizmet verdiğimiz çalışma alanlarındaki tüm tasarım ve üretim süreçlerini kendi bünyemizde yürütüyoruz. Bu da sizi tüm iş kalemleri için tek kişi/firmayla mutatap olarak tüm projeyi bir kanaldan takip etme rahatlığı veriyor. 

3- Ücretsiz İç Mimarlık Hizmeti

Herhangi bir ön anlaşma olmadan ve ücret almadan projenizi çalışıyoruz, size alternatifli tasarım ve maliyetler çıkartıyoruz ve sonrasında uygun bulursanız üretime geçiyoruz.  Çalışma alanlarımızın geniş olması size alt yapı, mobilya, dekorasyon, aksesuar ve tamamlayıcıların bütünü düşünerek çıkaracağımız tekliflerle hem bütçe dağılımızı daha dikkatli yapmanızı, hem ayırdığınız bütçenin üzerine çıkmamanızı, hem de bütçenizi kontrolsüz harcayıp çalışmanın sonuna doğru düşük maliyetli kalitesiz ürünlere yönelmek zorunda kalıp kötü sonuçlar çıkmasının önüne geçiyoruz. 

4-Kalite, Güven ve Fiyat

Son 10 yılda iletişimin gelişmesiyle Tasarım, malzeme ve üretim sistemleri kolay ulaşılabilir duruma geldi. Büyük üreticilerin kullandığı kalitedeki malzeme ve mekanizmaları üzerinde marka maliyetleri olmadan üretip tüketiciyle buluşturuyoruz. Tasarım ve pazarlama ekibimiz her yıl dünyadaki ilgili fuarları takip edip tasarım ve teknolojik gelişimleri çalışmalarına yansıtıyor. Ürettiğimiz tüm ürünler 2 Yıl garantilidir ve ömür boyu servis hizmeti güvencesi altındadır. 

Yaşam Alanı

Yaşam alanında; yaşam şekliniz, alışkanlıklarınız, rahatlık anlayışınıza uygun olarak tasarlandığında ve uygulandığında farkı hissedeceksiniz. 

Sapanca Atlı Evi (2).jpg

Duvar Üniteleri

Alanınıza göre uygulanmış zevk ve kullanımınıza uygun olarak kişiselleştirilmiş, Duvar kaplamalar, Tv üniteleri, Kitaplıklar evde geçireceğiniz zamana keyif katacak. 

panel (2).jpg

Yatak Odası

Kullanımınıza uygun olarak kişiselleştirilmiş, verimli depolama alanları yaratılmış, estetik yatak odası çözümleri için iletişime geçin. 

yatak odası (1).jpg

Genç / Çocuk / Bebek Odası

Sürdürülebilir tasarım anlayışıyla tasarlanan, bebek odasından çocuk odasına geçişte ve çocuk odasından genç odasına geçişte hem çocuğunuz hem de bütçeniz rahat edecek. 

çocuk odası123.png

Banyo / Çamaşır Odası

Kullandığımız son teknoloji mekanizma sistemleriyle görüntü ve ses kirliliğini ortadan kaldırıyor, size kullanışlı ve estetik alanlar yaratıyoruz. 

web banyo.png

Mutfak

Alman ve İtalyan mekanizmaları sizin kullanım alışkanlıklarınıza uygun şekilde planlayıp fonksiyonelliği sağlıyoruz. Zevkinize ve evinizin mimarisine uygun, geniş malzeme alternatifiyle "standart mutfak" anlayışından çıkıp salon mobilyası şıklığında tasarımlarla, mutfakta olmayı keyifli hale getiriyoruz. 

web mutfak.png

Aksesuar

Yaşam alanlarınızı kullanım alışkanlıklarınız ve zevkinize uygun halde tasarlayıp uyguladıktan sonra Halı, Perde, Aydınlatma, Tablo vb. dekoratif elemanlarla tamamlıyoruz. Size sadece anahtarınızı kullanarak evinizin kapısını açmak kalıyor. 

web aksesuar.png
bottom of page