top of page

Kafe / Restoran /Otel

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

1- Tecrübe

3 Kuşaktır Mobilya ve dekorasyon alanında hizmet veriyoruz. 2. Kuşağın üretim tecrübesi ve 3. Kuşağın Tasarım ve trendlere olan hakimiyetiyle müşteri beklentilerini doğru analiz edebiliyor ve yanlış alışveriş yapıp mutsuz olma ihtimalinizi azaltıyoruz. 

2- Tasarlayan ve Üreten Firma

Hizmet verdiğimiz çalışma alanlarındaki tüm tasarım ve üretim süreçlerini kendi bünyemizde yürütüyoruz. Bu da sizi tüm iş kalemleri için tek kişi/firmayla mutatap olarak tüm projeyi bir kanaldan takip etme rahatlığı veriyor. 

3- Ücretsiz İç Mimarlık Hizmeti

Herhangi bir ön anlaşma olmadan ve ücret almadan projenizi çalışıyoruz, size alternatifli tasarım ve maliyetler çıkartıyoruz ve sonrasında uygun bulursanız üretime geçiyoruz.  Çalışma alanlarımızın geniş olması size alt yapı, mobilya, dekorasyon, aksesuar ve tamamlayıcıların bütünü düşünerek çıkaracağımız tekliflerle hem bütçe dağılımızı daha dikkatli yapmanızı, hem ayırdığınız bütçenin üzerine çıkmamanızı, hem de bütçenizi kontrolsüz harcayıp çalışmanın sonuna doğru düşük maliyetli kalitesiz ürünlere yönelmek zorunda kalıp kötü sonuçlar çıkmasının önüne geçiyoruz. 

4-Kalite, Güven ve Fiyat

Son 10 yılda iletişimin gelişmesiyle Tasarım, malzeme ve üretim sistemleri kolay ulaşılabilir duruma geldi. Büyük üreticilerin kullandığı kalitedeki malzeme ve mekanizmaları üzerinde marka maliyetleri olmadan üretip tüketiciyle buluşturuyoruz. Tasarım ve pazarlama ekibimiz her yıl dünyadaki ilgili fuarları takip edip tasarım ve teknolojik gelişimleri çalışmalarına yansıtıyor. Ürettiğimiz tüm ürünler 2 Yıl garantilidir ve ömür boyu servis hizmeti güvencesi altındadır. 

Sabit Mobilyalar

Markanızın kimliğini yansıtacak tasarımlarla metrekarenizi en efektif şekilde kullanabileceğiniz çözümler sunuyoruz. Banko, Bar, Duvar üniteleri, Dolaplar, gibi sabit mobilyaları zamansız ve sürdürülebilir tasarım anlayışıyla çalışıyoruz.  

banko.jpg

Hareketli Mobilyalar

İşletmelerin hareketli mobilyalarının tasarımında ilk çıkış noktamız dayanıklılık ve sürdürülebilirlik. Tasarım ve estetiği markanızın kimliğinden yola çıkarak tamamlıyoruz. 

cb124702ea62accb7a6cf4cc1b4fb178.jpg

Tadilat ve Altyapı

Eskimiş veya mimarı yapısı kullanımınıza uygun olmaya alanlarınızı yapınızın statiğine zarar vermeden güzelleştiriyoruz. 

Yapınız Ham haldeyse veya alt yapınızın yenilenmeye ihtiyacı varsa; Tüm tesisat, iklimlendirme, Zemin, Duvar, Tavan işlerinde profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz. 

stock-photo-interior-construction-site-scaffolding-large.jpg
bottom of page