top of page
iStock-157318069.jpg

Ücretsiz İç Mimarlık Hizmeti Nedir?

Eviniz veya iş yerinizde değiştirmek, dönüştürmek veya yeni bir alan kurmak isteği/ihtiyacındaysanız; adresinize gelip, alanınızı görüp, ölçülerini alıp, sizinle ihtiyaç ve beklentilerinize yönelik görüşüp size özel proje ve teklif çalışıyoruz.

 

Taslak olarak çalıştığımız ilk proje ve teklifi size sunuyoruz. Tasarım ve bütçe olarak uygun bulmanız durumunda detay çalışmasına geçiyor, size net bir tasarım ve bütçe çıkartıyor sonrasında üretim ve uygulamaya geçiyoruz.

Ücretsiz iç mimarlık hizmetinden nasıl faydalanabilirsiniz?

Aşağıdaki iletişim formu, mail veya WhatsApp üzerinden bizimle direkt olarak iletişime geçebilirsiniz. Adresiniz İstanbul ve çevre iller dışındaysa hizmetten ücretsiz yararlanmak için çalışma yapılacak alanın proje/ölçülerini, fotoğraf ve videosunu iletmeniz durumunda da ilk taslak çalışmayı yapabiliriz.

İç Mimarlık Hizmetini Neden ön anlaşma olmadan ve ücretsiz veriyoruz?

Çoğu tüketici alanıyla ilgili değişiklik yapma kararını nasıl bir sonuç ve ne kadar bütçeyle çıkacağını bilemediği için öteliyor.

 

Bir İç mimarlık firmasıyla anlaşması durumunda da o firmaya tasarım ve bütçe olarak bağlanmış olmaktan çekiniyor.

 

Ücretsiz iç mimarlık hizmeti veren mobilya firmaları da sadece mobilya yerleşimiyle ilgili çalışma yaptıkları için bütünü güzelleştirmek konusunda kötü sonuçlar çıkabiliyor. Ve bütün iş takibini farklı muhataplarla kendisi yönetmek zorunda kalıyor.

 

Bu ve buna benzer sebeplerden dolayı sektörde fark yaratmak için bu girişimi yaptık. Reklam ve tanıtım bütçemizin büyük bir kısmını bu hizmet için ayırdık, Önceki kuşakların yıllardır tavsiye ve referans müşteriyle var ettiği işletmemizi bu hizmetle devam ettirip daha da büyütmeyi hedefliyoruz.

Doğu Mahallesi, Hatboyu caddesi,    No: 98A Pendik/İSTANBUL 

34890

+90 501 057 37 72

  • Whatsapp
  • Instagram

Teşekkür ederiz!

bottom of page